VinaKoper - CAPRIS PENINA Refošk 2019, Šumivé, 0,75 l

Kód: 523
Značka: Vinakoper
210 Kč 173,55 Kč bez DPH
Skladem (11 ks)

Víno má intenzivní rubínovou barvu. Ve sklenicích lze pozorovat intenzivní jiskření a zřetězení drobných bublin CO2. Ve vůni intenzivní aroma višní. Toto šumivé víno je strukturální, bohaté a jemné současně. V dochuti najdeme zralé ovocné tóny tmavých bobulí a sladkých tříslovin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doporučení Sommeliera: Hodí se k uzeninám ze sušených masných výrobků a dalším studeným předkrmům z masa. Příjemné šumivé víno pro uvolněný rozhovor a zábavu v dobré společnosti.

Ročník: 2019
Přívlastek: šumivé víno
Kategorie: Sec
Objem: 0,75 l
Zb. c. g/l
Kys. g/l: 
Alk. %: 12,5
Vhodné k archivaci: 5 let

Vinař:

Šlechtění našich vín jsou dědictvím tisícileté tradice vinařství a vinařství na slovinské Istrii a plodem výjimečných přírodních zdrojů istrijské země zvlněných pobřežních kopců. Společnost Vinakoper vyrábí špičková ušlechtilá vína již od roku 1947. Pěstují různé odrůdy vína na deseti slunečných vinicích na 570 hektarech. Ve velkolepém sklepě postaveném z typického istrijského pískovce se ročně vyrobí čtyři miliony lahví různých odrůdových a vynikajících vín. Hodnotami, které prosazují, jsou udržitelná výroba a vysoká kvalita. V ušlechtilém buketu, bohaté struktuře a ovocné vůni budete cítit blízkost moře, země flyšového oparu, živost a slunce středomořské Istrie.

vina koper moře

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: