O NÁS

Vše do čeho vložíte lásku, Vám přinese něco úžasného!

Jmenujeme se Vojta a Nataša a pokud bychom měli být struční, popsali bychom sami sebe jako průzkumníky světa kolem nás. Rozličné kultury, chutě a lidské příběhy nás fascinují a přinášejí nám různá životní dobrodružství!

Dohromady nás spojuje láska k životu, vínům a  všemu slovinskému. Jelikož Vojta se zamiloval nejen do slovinských vín, ale také do slovinské dívky Nataši, a díky lásce brzy do našeho společného příběhu vstoupí nové překvapení života.

fotkamy

A protože jsme opravdoví milovníci vína, nechali jsme se inspirovat k objevování těch nejzářivějších skrytých pokladů - slovinských vín. Je neuvěřitelné, že v nevelké zemi, jakou je Slovinsko, existují tři velké vinařské regiony, které se dělí na dalších 14 oblastí.

Přáli bychom si, abyste i vy měli možnost vyzkoušet tak odlišná a úžasná vína a prožili s námi kulinářské objevování Slovinska. S popisy a videi se také pokusíme pomoci vám vybrat to pravé víno pro vás, vaši oslavu, či jako dárek. Samozřejmě nás  můžete kdykoli kontaktovat, pokud byste rádi o slovinských vínech rádi dozvěděli cokoliv dalšího, co nenajdete na našem profilu anebo stránkách.

Jak jsme, již zmiňovali na začátku, tak jako se vinaři ve Slovinsku věnují s láskou vínům, tak my Vám s láskou tyto vína přinášíme do Čech. Děkujeme, že nám v tom pomáháte a objevujete s námi krásy Slovinských vín.

We sLOVEnia...We sLOVEnia WINES!