O NÁS

Vše do čeho vložíte lásku, Vám přinese něco úžasného!

Jmenujeme se Vojta a Nataša a pokud bychom měli být struční, popsali bychom sami sebe jako průzkumníky světa kolem nás. Rozličné kultury, chutě a lidské příběhy nás fascinují a přinášejí nám různá životní dobrodružství!

Dohromady nás spojuje láska k životu, vínům a  všemu slovinskému. Jelikož Vojta se zamiloval nejen do slovinských vín, ale také do slovinské dívky Nataši, a díky lásce brzy do našeho společného příběhu vstoupí nové překvapení života.

fotkamy

A protože jsme opravdoví milovníci vína, nechali jsme se inspirovat k objevování těch nejzářivějších skrytých pokladů - slovinských vín. Je neuvěřitelné, že v nevelké zemi, jakou je Slovinsko, existují tři velké vinařské regiony, které se dělí na dalších 14 oblastí.

Přáli bychom si, abyste i vy měli možnost vyzkoušet tak odlišná a úžasná vína a prožili s námi kulinářské objevování Slovinska. S popisy a videi se také pokusíme pomoci vám vybrat to pravé víno pro vás, vaši oslavu, či jako dárek. Samozřejmě nás  můžete kdykoli kontaktovat, pokud byste rádi o slovinských vínech rádi dozvěděli cokoliv dalšího, co nenajdete na našem profilu anebo stránkách.

Jak jsme, již zmiňovali na začátku, tak jako se vinaři ve Slovinsku věnují s láskou vínům, tak my Vám s láskou tyto vína přinášíme do Čech. Děkujeme, že nám v tom pomáháte a objevujete s námi krásy Slovinských vín.

We sLOVEnia...We sLOVEnia WINES!

 

 

  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení