O NÁS

Pokud bychom měli být struční, popsali bychom sami sebe jako průzkumníky světa kolem nás. Rozličné kultury, chutě a lidské příběhy nás fascinují a přinášejí nám různá životní dobrodružství!

Při těchto putováních jsme navštívili mnoho zemí, poznali jejich speciality a poslouchali příběhy lidí, kteří v nich žijí; avšak jedna země se v našich srdcích usadila o něco více než ostatní. Slovinsko, malá země nedaleko od nás. Je to podobný pocit jako zamilovat se do jedinečné osoby.

Okouzlila nás její přirozená rozmanitost, od hor a kopců po moře a krásné řeky.

A protože jsme opravdoví milovníci vína, nechali jsme se inspirovat k objevování těch nejzářivějších skrytých pokladů - slovinských vín. Je neuvěřitelné, že v nevelké zemi, jakou je Slovinsko, existují tři velké vinařské regiony, které se dělí na dalších 9 oblastí.

Nesmíme také zapomenout zmínit, že hvězdou našeho týmu je Vojtěch. On totiž přišel s myšlenkou přiblížit Čechům  příběhy a chuťové prožitky těchto neuvěřitelných vín. Vojta se zamiloval nejen do slovinských vín, ale také do slovinské dívky Nataši, která je nyní v tomto projektu jeho pravou rukou.

A protože se vámi chtěl osobně podělit o svůj příběh, rozhodli jsme se natočit video, které najdete níže.

Přáli bychom si, abyste i vy měli možnost vyzkoušet tak odlišná a úžasná vína a prožili s námi kulinářské objevování Slovinska. S popisy a videi se také pokusíme pomoci vám vybrat to pravé víno pro vás, vaši oslavu, či jako dárek. Samozřejmě nás  můžete kdykoli kontaktovat, pokud byste rádi o slovinských vínech rádi dozvěděli cokoliv dalšího, co nenajdete na našem profilu anebo stránkách.

Dobrodružná cesta za objevováním vín může začít!