VinaKoper - CAPRIS REFOŠK 2020, Přívlastkové, Suché, 0,75 l

Kód: 121
Značka: Vinakoper
280 Kč 231,40 Kč bez DPH
Skladem (19 ks)

Víno charakteristické pro slovinskou Istrii, intenzivní rubínové barvy a sladké vůně s tóny ostružin a sušených švestek s dřevitými podtóny. Má vyváženou ovocnou a komplexní chuť. 

Hrozny se macerují po dobu 8-14 dnů při teplotě 25-28 °C. Po proběhnutí malolaktické fermentace se víno nechává zrát ve velkých dubových sudech a barikových sudech po dobu nejméně 12 měsíců.

  • Barva: Intenzivně rubínová s fialovými odstíny
  • Aroma: Sladké, zralé tóny ostružin, višní, sušených švestek, s voňavými a sofistikovanými zemitými a dřevitými podtóny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kolekce špičkových vín řady Capris nabízí ušlechtilá a elegantní vína. Vína se pěstují na vybraných prosluněných lokalitách a zrání a vývoj v dřevěných držácích jim dává zvláštní charakter. Představují vynikající doplněk bohatých středomořských a istrijských kulinářských specialit.

Doporučení Sommeliera: hodí se k pečeným a grilovaným masům, steakům a zvěřině.

Potenciál zrání: 5-8 let

Ročník: 2020

Kategorie: Suché

Zb. c. g/l: 

Kys. g/l: 

Alk. %: 13,5

Vinař:

Šlechtění našich vín jsou dědictvím tisícileté tradice vinařství a vinařství na slovinské Istrii a plodem výjimečných přírodních zdrojů istrijské země zvlněných pobřežních kopců. Společnost Vinakoper vyrábí špičková ušlechtilá vína již od roku 1947. Pěstují různé odrůdy vína na deseti slunečných vinicích na 570 hektarech. Ve velkolepém sklepě postaveném z typického istrijského pískovce se ročně vyrobí čtyři miliony lahví různých odrůdových a vynikajících vín. Hodnotami, které prosazují, jsou udržitelná výroba a vysoká kvalita. V ušlechtilém buketu, bohaté struktuře a ovocné vůni budete cítit blízkost moře, země flyšového oparu, živost a slunce středomořské Istrie.

vina koper moře

Doplňkové parametry

Kategorie: Červená vína
Oblast: Istra
Obsah cukru: Suchá
Odrůda: Refošk
Barva: Bílé víno
Vlastnosti vína: Přívlastkové

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: